Mimar Isıtma Kimdir?

Mimar Cami Isıtma; 2002 yılında web yazılım, donanım firması olarak ticari hayatına başlayan firmamız 2008 yılından beri de Üstün (nano) teknolojik Karbon film ısıtma sektörünü de bünyesine katmış ve Mimar Isıtma olarak hizmetlerini devam ettirmektedir.

Mimar Cami Isıtma bu hizmetleri devam ettirirken ülkemizde halı altı ısıtma sistemlerindeki aşırı fiyat ve yetersiz hizmet eksikliği nedeniyle Karbon Film Alttan Isıtma Sistemi bünyesinde yukarıdaki bahsettiğimiz olumsuzlukların giderilmesi anlamında uygun fiyat kaliteli ürün birinci sınıf işçilik ve sanal ortamda insanların daha kolay ulaşabilmeleri, cami ısıtma sistemi hakkında destek ve bilgi ve de sipariş için : 0 532 545 59 90

Misyonumuz;

Mimar Cami Isıtma ve Zemin Isıtma Sistemleri öncelikli olarak;

  • İnsan hayatını önemseyen ve elektrikte öncelikli maddenin emniyet ve güvenlik olduğunu baz alarak birinci önceliğimiz emniyet ve güvenlik tedbirlerini almak.
  • Yapacağımız işlerde ısıtma verimliliğinin kalitesini artırmak için zemin etüdü yaparak  ne gibi yalıtım yapılması gerektiği noktasında karar verip Isıtma işi yaptıracakları bu konuda bilgilendirmek.
  • Zemin yalıtımı noktasında en uygun malzeme temini ve uygulamasını yapmak. Zeminden gelen soğuğu mutlaka kesmek gerekir.
  • Birinci sınıf Karbon Film Isıtıcı uygulaması yapılırken hiçbir artı masraftan kaçınılmayarak gerekli olan tüm montaj ve emniyet malzemelerini kalitesi kanıtlanmış malzemelerden seçilmektedir.
  • İş hacmine bakılmaksızın estetikten ve müşteri memnuniyetinden ödün verilmemektedir.
  • 7/24 her türlü teknik bilgi paylaşımı ve servis hizmeti verilmektedir.
  • Ayrıca Mağazamızdan Online sipariş verebilir kredi kartı ile güvenli ödeme yaparak sipariş verebilirsiniz., kapıda ödeme ve havale seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz

Vizyonumuz;

Mimar Cami Isıtma Sistemleri olarak; yaptığımız cami ısıtma sistemlerini, teknolojik gelişmelere uygun, Kaliteden ödün vermeden çalışacak sistemleri kuruyoruz ve her geçen gün yeni teknolojiler ışığında kendimizi yeniliyoruz.